АУ 1943: Автомобил RENAULT MEGANE 1.9 DCI

Почетно надавање:50,000 ден

Добро возило во одлична кондиција

Состојба: Used

Преостанато време:

Завршува на: 31/07/2020 09:48

Временска зона: europe/skopje

Резервираната сума не е достигната.

(Внесете повеќе или еднакво на : 50,000 ден )

Опис

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Send Private Message

Loading...
Име:
Email:
Порака: