АУ 1941: Автомобил PORSCHE 987

Почетно надавање:600,000 ден

Vo odlicna sostojba. 2687 cc, 245 ks, V6

Состојба: Used

Преостанато време:

Завршува на: 31/07/2020 16:03

Временска зона: europe/skopje

Резервираната сума не е достигната.

(Внесете повеќе или еднакво на : 600,000 ден )

Опис

Марка: Porsche

Модел: Cayman

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

2687cc,245ks,V6 vo odlicna sostojba.
Cenata e na mk tablici

Send Private Message

Loading...
Име:
Email:
Порака: